Про організацію вакцинальної кампанії

З метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021 – 2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24 грудня 2020 року № 3018 (зі змінами), в області вжито низку заходів, зокрема створено регіональний штаб щодо проведення кампанії з вакцинації проти коронавірусної інфекції, визначено відповідальних осіб за організацію вакцинальної кампанії.

11:08 27.07.2021

18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиці

18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиц.

16:39 22.07.2021

Вчора 04 липня на стадіоні розіграли Кубок Волянського 2021!!!

Чотири команди: Плісняни, Козлів, Озерна та Беримівці розіграли перехідний Кубок С.А.Волянського, нашого видатного озернянця. О 11 год вітальне слово із відкриттям змагань надали заступнику голови Андрію Метельському, після виконання гімну України та хвилини мовчання відбулось жеребкування: Озерну жереб звів із Козловом, Беримівці із Пліснянами. У фінал прогнозовано вийшла наша команда, а у іншій парі перемогу святкували футболісти із Беремовець, за яких, до речі, виступало багато наших хлопців.

14:40 05.07.2021

Службою у справах дітей Озернянської сільської ради 30.06.2021 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання доцільності  надання та цілодобового перебування малолітньої дитини, жителя с.Озерни в Тернопільську школу –інтернат, Тернопільської обласної ради.

11:04 01.07.2021

В цю неділю, 13 червня, пройшла продуктивна зустріч сільського голови Ростислава Бідули із підприємцями та фермерами громади у Озернянському будинку культури.

У форматі діалогу та обговорення було озвучено проблеми, перспективи та проєкти, які стоять перед сільською радою. Після вступного слова голови, інформацією з презентацією аналізу бюджету за минулі 4 роки поділились начальниця фінансового відділу Наталія Налукова та заступник голови Андрій Метельський.

16:54 16.06.2021

Спортивне свято для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селі Озерна

03 червня  у селі Озерна на місцевому стадіоні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту, було проведено фізкультурно-оздоровчий захід "Спорт для всіх у парках і скверах". Основною метою таких змагань є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, та пропаганда здорового способу життя.

10:59 07.06.2021

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

Бажаючим вийти зі стану бідності буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року - 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

12:56 02.06.2021

27 травня відбулась екскурсія наших учнів у Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

27 травня за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також заступника голови Озернянської сільської ради Андрій Метельський учні нашої школи, а також з Висиповець та Цеброва відвідали Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка! Працівники університету організували для дітей пізнавальну та змістовну екскурсію навчальними лабораторіями та музеями! Дякуємо, за цікаве дозвілля!

14:51 31.05.2021