Подяка жителям за участь у толоці!

Прийшла весна і щоб навкруги було чисто та красиво потрібно трохи попрацювати. Толока – хороша традиція, яка нагадує, що пора привести в порядок своє подвір’я, свою вулицю, своє рідне село.

12:29 02.04.2018

Нарада

29 березня 2018 р. в Озернянській сільській раді відбулася нарада голови із керівниками навчальних закладів та старостами сіл.

17:42 29.03.2018

Толока!

В суботу 31 березня 2018 р. організовується толока!

13:03 28.03.2018

Відповідь щодо засобів організації дорожнього руху

На лист Озернянської сільської ради Начальнику Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Юлику Б. І. № 100 від 01 березня 2018 р. «Про встановлення відбійників, «кишень», пішохідного переходу та вуличного освітлення» в с. Озерна на міжнародній трасі Тернопіль – Львів – Рава-Руська М-09, що був підписаний жителями села надійшла відповідь від першого заступника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області В. І. Хемія та від першого заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації І. Б. Крисака.

10:17 28.03.2018