Толока!

В суботу 31 березня 2018 р. організовується толока!

13:03 28.03.2018

Відповідь щодо засобів організації дорожнього руху

На лист Озернянської сільської ради Начальнику Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Юлику Б. І. № 100 від 01 березня 2018 р. «Про встановлення відбійників, «кишень», пішохідного переходу та вуличного освітлення» в с. Озерна на міжнародній трасі Тернопіль – Львів – Рава-Руська М-09, що був підписаний жителями села надійшла відповідь від першого заступника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області В. І. Хемія та від першого заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації І. Б. Крисака.

10:17 28.03.2018

Встановлення контейнерів для збору пластику

Пластик міцно вкорінився на наших кухнях, на полицях яких з’явилися різні миски, ємкості для зберігання, форми для випічки, тарілки і чашки з цього матеріалу. З пластику ми п’ємо, їмо, зберігаємо в ньому продукти, підігріваємо в ньому їжу. В наш час в окремих європейських країнах до 70% жителів їдять вдома з одноразового посуду.

17:48 19.03.2018

12 сесія 7 скликання

16 березня 2018 р. в Озернянській сільській раді відбулася XII сесія VII скликання.

13:15 16.03.2018

Вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка

У цьому році минає 204 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

12:21 12.03.2018

Звіт сільського голови

4 березня 2018 р. в будинку культури с. Озерна, сільський голова прозвітував перед громадою про виконані роботи за 2016-2017 рік та розповів що заплановано на 2018 р.

10:16 07.03.2018