Поїздка ініціативної групи

19 лютого 2018 р. ініціативна група у складі: Голови Озернянської сільської ради – Наконечного Б. Я., заступника- Дубини І. П., депутатів - Воробець Л. В., Берестецького П. Я., Уніята А. В., жителів села – Джугана В. Д., Леськів О. В. та вчителя – Берестецької Н. Б. провела зустріч в Службі автомобільних доріг в Тернопільській області та Управлінні патрульної поліції в Тернопільській області.

16:42 20.02.2018

Акція протесту

14 лютого 2018 р. жителями нашого села в центрі на пішохідному переході відбулася попереджувальна акція протесту.

15:45 15.02.2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 1989 року керівництво СРСР оголосило, що територію Афганістану залишив останній радянський солдат - закінчилась більш, ніж дев'ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу, в якій і сьогодні ще триває громадянська війна. Захищати революцію в "братерській" країні були прикликані понад 150 тисяч українців. Більш трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулися в Україну інвалідами, близько 2 тисяч вважаються полоненими і без вісті зниклими; уже дома, від ран, хвороб і самогубств умерло більш 4 тисяч українських "афганців".

12:09 15.02.2018

Шаховий Турнір у Озерні

Відбувся відкритий шаховий турнір с. Озерної, присвячений Героям Небесної Сотні. Учасники хвилиною мовчання пом’янили тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності. В урочистому відкритті взяв участь голова ОТГ Б. Наконечний.

13:20 26.04.2017