Путівки на оздоровлення для дітей

Озернянська сільська рада повідомляє, що  діти пільгових категорій на літній період будуть оздоровлюватися в таборах Тернопільської області.

11:30 28.05.2019

Путівка на оздоровлення

Озернянська сільська рада повідомляє, що для дітей пільгових категорій (малозабезпечені, багатодітні сім’ї ) є путівка на оздоровлення в табір «Артек» Київська область. Оплата – 30% від вартості путівки.

16:21 15.05.2019

вітаємо всіх матерів з "ДНЕМ МАТЕРІ"

Низько вклоняємось Вам, дорогі Матері, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

12:10 11.05.2019

Щодо робіт, пов'язаних із застосуванням пестицидів

До уваги жителів громади інформуємо про Регламент дій при проведенні робіт, які пов'язані зі застосуванням пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських культур та зберіганні с/г продукції.

11:12 27.03.2019

Подяка жителям за толоку!

В суботу, 23 березня 2019 р., спільними зусиллями працівників установ сільської ради та небайдужих жителів села відбулася весняна толока!

11:06 25.03.2019