Візит голови Тернопільської обласної державної адміністрації

У середу, 26 грудня 2018 року до Озерної з робочим візитом завітав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна разом із народним депутатом України Тарасом Юриком по питанню використання державних коштів на розвиток інфраструктури також перевірив як працює Нова українська школа.

15:27 27.12.2018

XVII сесія VII скликання

В понеділок, 17 грудня 2018 р. о 10.00 год. відбудеться 17 сесія Озернянської сільської ради. Проект порядку денного:

17:20 13.12.2018

Привітання з Днем місцевого самоврядування

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

14:05 07.12.2018

Громадські слухання

В четвер 6 грудня 2018 р. в приміщенні Озернянської сільської ради відбулись громадські слухання по генеральному плану села Озерна.

13:46 06.12.2018

День пам'яті жертв голодоморів.

У суботу, 24 листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору – мільйонів загиблих в результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках.

14:48 24.11.2018