Дата: від до Скинути

Одним із основних завдань Служби у справах дітей Озернянської сільської ради є вирішення питання оздоровлення та відпочинку дітей.

10:22 29.07.2021

Про організацію вакцинальної кампанії

З метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021 – 2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24 грудня 2020 року № 3018 (зі змінами), в області вжито низку заходів, зокрема створено регіональний штаб щодо проведення кампанії з вакцинації проти коронавірусної інфекції, визначено відповідальних осіб за організацію вакцинальної кампанії.

11:08 27.07.2021

18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиці

18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиц.

16:39 22.07.2021

Вчора 04 липня на стадіоні розіграли Кубок Волянського 2021!!!

Чотири команди: Плісняни, Козлів, Озерна та Беримівці розіграли перехідний Кубок С.А.Волянського, нашого видатного озернянця. О 11 год вітальне слово із відкриттям змагань надали заступнику голови Андрію Метельському, після виконання гімну України та хвилини мовчання відбулось жеребкування: Озерну жереб звів із Козловом, Беримівці із Пліснянами. У фінал прогнозовано вийшла наша команда, а у іншій парі перемогу святкували футболісти із Беремовець, за яких, до речі, виступало багато наших хлопців.

14:40 05.07.2021

Службою у справах дітей Озернянської сільської ради 30.06.2021 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання доцільності  надання та цілодобового перебування малолітньої дитини, жителя с.Озерни в Тернопільську школу –інтернат, Тернопільської обласної ради.

11:04 01.07.2021

В цю неділю, 13 червня, пройшла продуктивна зустріч сільського голови Ростислава Бідули із підприємцями та фермерами громади у Озернянському будинку культури.

У форматі діалогу та обговорення було озвучено проблеми, перспективи та проєкти, які стоять перед сільською радою. Після вступного слова голови, інформацією з презентацією аналізу бюджету за минулі 4 роки поділились начальниця фінансового відділу Наталія Налукова та заступник голови Андрій Метельський.

16:54 16.06.2021