Міжмуніципальному співробітництву бути!

19 лютого 2021 року відбувся робочий візит Озернянського сільського голови Бідули Ростислава Васильовича та секретаря сільської ради Романів Назара Віталійовича до голови Козлівської територіальної громади Колісник Володимира Михайловича.

15:21 19.02.2021

29 січня день пам'яті " Героїв Крут "

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

17:13 29.01.2021

З Днем соборності

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, особливо, перебуваючи у складі двох Імперій. До цих мрій долучилась і боротьба по обидва береги Збруча.

12:41 22.01.2021

З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим! Нехай осяє вам життєвий шлях зірка, як вказала вона дорогу волхвам до дитини Ісуса! Нехай дні ваші будуть наповнені світлом, добротою, миром і гармонією.

12:45 07.01.2021