Щиро вітаю з Різдвом Христовим

Щиро вітаю з Різдвом Христовим! Нехай це свято принесе тобі багато щастя та доброї долі. Нехай завжди з тобою будуть радість та спокій, віра і надія у серці. Нехай Різдвяна зірка освітить тобі шлях в майбутньому. Зичу родинного тепла, щирих посмішок, позитивних моментів та найскорішої нашої перемоги. Щасливого Різдва!

Завершено капітальний ремонт даху Озернянської музичної школи

Завершено капітальний ремонт даху Озернянської музичної школи, зокрема монтаж системи блискавкозахисту згідно ДБН. Крім того, проведено повну заміну дверей у музичних класах та концертному залі. Висловлюємо подяку усім, хто долучився до ремонту. Спільними зусиллями покращуємо організацію освітнього процесу в частині забезпечення комфортних умов для дітей громади.

19 грудня 2023 року відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради за сприяння Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

19 грудня 2023 року відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради за сприяння Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА отримав спеціальні бокси для дошкільнят. У кожній коробці розвиваючі та настільні ігри, книги та методичні посібники для вихователів. Три бокси будуть передані у відповідні заклади дошкільної освіти та структурні підрозділи ЗЗСО.

Благодійність завжди була властива українському народу. Напередодні Різдва це ще раз підтвердив керівник Озернянської громади Назар Роман

Благодійність завжди була властива українському народу. Напередодні Різдва це ще раз підтвердив керівник Озернянської громади Назар Романів . За його сприянням та за допомогою підприємців громади - ТОВ "Віконенко" , Уніята Андрія , Юника Олега , Глінки Богдана і Санайка Артура було надано одиноким ,які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома КУ "ЦНСП", сім'ям загиблих воїнів громади, опікунським та прийомним сім'ям - продуктові набори.

Шановні жителі Озернянської сільської ТГ!Просимо прийти до Озернянської сільської ради ( 3-поверх) для звірки документів з «Реєстром територіальної громади.

Шановні жителі Озернянської сільської ТГ!Просимо прийти до Озернянської сільської ради ( 3-поверх) для звірки документів з «Реєстром територіальної громади.

7 грудня 2023 року за участю представників ДСНС, Національної поліції та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради відбулося офіційне відкриття класу безпеки в найбільшому закладі освіти громади - Озернянському

7 грудня 2023 року за участю представників ДСНС, Національної поліції та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради відбулося офіційне відкриття класу безпеки в найбільшому закладі освіти громади - Озернянському ліцеї.

Охорона дитинства – система державних та громадських заходів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав

Охорона дитинства – система державних та громадських заходів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав.