В кінці серпня було розпочато роботи по капітальному ремонту даху Озернянської музичної школи, зокрема замінено деревні конструкції даху та шифер. Відповідно до сучасних вимог ДБН на горищі вмонтовано вікно аварійного виходу та оброблено все дерево протипожежною спецрідиною. На етапі завершення передбачається ще монтаж конструкцій блискавкозахисту.

Вперше на маршрут вийшов шкільний автобус Богданівської гімназії.

Учора 16 жовтня 2023 року вперше на маршрут вийшов шкільний автобус Богданівської гімназії. Даний транспортний засіб було передано Озернянській сільській раді французькими містами-побратимами La Lalandelle, Flavacourt, Labosse та Le Vaumain. Висловлюємо ще раз вдячність за всебічну підтримку нашої громади у цей непростий час та безпосередню участь у покращенні організації освітнього процесу.