Міжмуніципальному співробітництву бути!

19 лютого 2021 року відбувся робочий візит Озернянського сільського голови Бідули Ростислава Васильовича та секретаря сільської ради Романів Назара Віталійовича до голови Козлівської територіальної громади Колісник Володимира Михайловича.

15:21 19.02.2021

29 січня день пам'яті " Героїв Крут "

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

17:13 29.01.2021

З Днем соборності

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, особливо, перебуваючи у складі двох Імперій. До цих мрій долучилась і боротьба по обидва береги Збруча.

12:41 22.01.2021

З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим! Нехай осяє вам життєвий шлях зірка, як вказала вона дорогу волхвам до дитини Ісуса! Нехай дні ваші будуть наповнені світлом, добротою, миром і гармонією.

12:45 07.01.2021

З днем місцевого самоврядування

Вітаємо всіх земляків з Днем місцевого самоврядування! Бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, ветеранам самоврядної ниви, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Хочемо побажати вам у цей день сил, наснаги, успіхів у роботі, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою.

12:09 07.12.2020