Пишаємося здобутками наших юних спортсменів на чемпіонаті Тернопільської області по тенісі, які здобули призові місця. У складі команди з Озернянської громади здобули перемогу:

Проаналізувавши числені питання жителів Озернянської громади з приводу розміщення на території Озернянської сільської ради сміттєпереробного заводу, надаємо відповіді на найбільш актуальні з них:

У середу 08 листопада 2023 року о 13.00 год. в приміщенні Озернянського сільського будинку культури будуть проводитись громадські слухання по питанню розміщення на території Озернянської територіальної громади сміттєпереробного заводу.