Акція протесту

14 лютого 2018 р. жителями нашого села в центрі на пішохідному переході відбулася попереджувальна акція протесту.

15:45 15.02.2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 1989 року керівництво СРСР оголосило, що територію Афганістану залишив останній радянський солдат - закінчилась більш, ніж дев'ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу, в якій і сьогодні ще триває громадянська війна. Захищати революцію в "братерській" країні були прикликані понад 150 тисяч українців. Більш трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулися в Україну інвалідами, близько 2 тисяч вважаються полоненими і без вісті зниклими; уже дома, від ран, хвороб і самогубств умерло більш 4 тисяч українських "афганців".

12:09 15.02.2018

Шаховий Турнір у Озерні

Відбувся відкритий шаховий турнір с. Озерної, присвячений Героям Небесної Сотні. Учасники хвилиною мовчання пом’янили тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності. В урочистому відкритті взяв участь голова ОТГ Б. Наконечний.

13:20 26.04.2017

О, ці прем’єри в Озерні!

О, ця прем’єри в Озерні! Як пишні квіти на тлі сірих буднів, вони ретельно виплекані в серйозному труді і закоханості у справу. Здається, що кожна із них має свій присмак та аромат.

10:21 01.04.2017