Служба у справах дітей інформує:

Тема суїциду складна сама по собі, а дитячого — взагалі дуже болюча, тому в суспільстві про це часто мовчать. Важко усвідомлювати, що діти, які ще вчора гралися ляльками, сьогодні готові піти із життя.

10:52 10.09.2021

Електронний лікарняний – зручний сервіс від Пенсійного фонду України

Кожного дня ми працюємо для Вас! Сьогодні працівниками Фонду  впроваджується у територіальних сервісних центрах нова послуга. Таким чином медичні заклади Тернопільщини поступово матимуть можливість перейти на формування електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність. З 1 вересня цього року всі медичні заклади мають  можливість формувати їх в електронному вигляді.

14:56 03.09.2021

Дорогі школярі, батьки та вчителі!  Сердечно вітаю Вас з Днем знань і початком навчального року!

Навчальний рік вступає в свої права. Немає свята прекрасніше, ніж свято початку навчання, коли всі раді всі посміхаються. Ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, але шануємо працю вчителя і учня, визнаємо важливість і пріоритет знання і науки!

10:01 01.09.2021

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує, що відповідно до ч. 2 ст.34 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування №230-V від 05.10.2005 року передбачено, що обов’язкові медичні огляди всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають здійснюватися двічі на рік.

16:33 30.08.2021

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ інформує:

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 28 липня 2021р. №775 « Про внесення змін до порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження». Дана Постанова передбачає заходи щодо інформування  про захист дітей від усіх форм насильства, про порядок взаємодії суб’єктів з метою реагування та дії  щодо надання допомоги у зв’язку із загрозою внаслідок  насильства, життю та здоров’ю дитини.

11:22 18.08.2021

ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ.

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради спільно з керівником КУ « ЦНСП», Озернянської сільської ради, старшими дільничими офіцерами поліції Тернопільського районного управління поліції проведено виїзд в с. Цебрів, с. Воробіївка, с. Висипівці, с. Нестерівці, с.Осташівці щодо  виявлення та обліку  неблагополучних  сімей в яких проживають неповнолітні діти.

11:26 12.08.2021