Дата: від до Скинути

В цю неділю, 13 червня, пройшла продуктивна зустріч сільського голови Ростислава Бідули із підприємцями та фермерами громади у Озернянському будинку культури.

У форматі діалогу та обговорення було озвучено проблеми, перспективи та проєкти, які стоять перед сільською радою. Після вступного слова голови, інформацією з презентацією аналізу бюджету за минулі 4 роки поділились начальниця фінансового відділу Наталія Налукова та заступник голови Андрій Метельський.

16:54 16.06.2021

Спортивне свято для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селі Озерна

03 червня  у селі Озерна на місцевому стадіоні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту, було проведено фізкультурно-оздоровчий захід "Спорт для всіх у парках і скверах". Основною метою таких змагань є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, та пропаганда здорового способу життя.

10:59 07.06.2021

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

Бажаючим вийти зі стану бідності буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року - 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

12:56 02.06.2021

27 травня відбулась екскурсія наших учнів у Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

27 травня за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також заступника голови Озернянської сільської ради Андрій Метельський учні нашої школи, а також з Висиповець та Цеброва відвідали Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка! Працівники університету організували для дітей пізнавальну та змістовну екскурсію навчальними лабораторіями та музеями! Дякуємо, за цікаве дозвілля!

14:51 31.05.2021

Кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насилля, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці у тому числі з боку батьків або осіб, які їх заміняють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному провадженні.

10:46 26.05.2021

23 травня 2021 року у мальовничому містечку Скалаті пройшла І районна спартакіада серед сіл Тернопільського району з найпопулярніших видів спорту нашої області: футболу, волейболу, настільного тенісу, перетягування линви, шахів, шашок, легкої атлетики та гирьового спорту.

16:35 24.05.2021

Перевірка правовиховної роботи у Висиповецькій ЗОШ I-III ст

21 травня 2021 року служба у справах дітей Озернянської сільської ради відвідала Висиповецьку ЗОШ I-III ст. Здійснено перевірку стану правовиховної роботи у навчальному закладі, аналіз роботи школи за напрямками - профілактична робота з учнями та батьками, заходи щодо запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки серед учнів, соціально-психологічна робота.

15:02 21.05.2021