Зборівський район, Тернопільська область

Консультує Головне Територіальне Управління Юстиції у Тернопільській області

Типові помилки при заповненні е-декларації

Процедура реєстрації шлюбу

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

#ГореБатько прибирає узбіччя вулиць за несплату аліментів

У нас з чоловіком от-от має народитися донечка. підкажіть, будь ласка, як можна оформити допомогу при народженні дитини?

Новели законодавства щодо механізмів захисту речових прав на земельні ділянки та боротьби з рейдерством

Правовий диктант 2018

Як можна швидко ліквідувати ФОП? Куди звертатися, що потрібно?

Проводиться конкурс шкільних малюнків "Я МАЮ ПРАВО!"

Які документи мають бути в мене як у власника зеиельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?

#правовийдиктант #els

Незабаром травневі свята, хочемо з родиною поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей?

Підкажіть, як нам приватизувати квартиру?

У мене є пай, який я хочу здати в оренду фермеру. Роз'ясніть, будь ласка, як це зробити, що робити, щоб не стати жертвою рейдерів?