Консультує Головне Територіальне Управління Юстиції у Тернопільській області

Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного з батьків, який зовсім забув за дитину?

Живу у неприватизованій квартирі - все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло?

Моя кума вже не один рік мучиться зі своїм чоловіком. Той як вип'є постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що всеодно їй ніхто не допоможе, а після того як вона напише заяву буде ще гірше. Скажіть, що і як треба зробити?

Скажіть, чи це правда, що Ви добилися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.

Порядок звернення суду України із судовим дорученням у цивільній справі про надання правової допомоги до іноземного суду.

Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав.

Знаю, що в кінці серпня почне діяти спеціальна прорцедура виїзду за кордон з дитиною, яка після розлучення батьків проживає з одним із батьків. Збираюся у вересні поїхати з сином за кордон на море. Підкажіть, будь ласка, що мені треба робити - по крокам.

Не можу отримати борг по зарплаті з попереднього місця роботи вже рік. Що робити?

Визначення стадії розгляду заяви поданої до Європейського суду з прав людини.

Умови звернення до Європейського суду з прав людини.

2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?

Чоловік не платив мені аліментів більше 2 років і заборгував майже 100 тис. грн. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше?

Спрощена процедура державної реєстрації речових прав у разі втрати чи пошкодження правовстановлюючих документів.

Протокол №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод як складова реформи Європейського суду з прав людини.

Адміністративна послуга - заборона вчинення реєстраційних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, як дієвий спосіб захисту права власності на нерухоме майно.

Я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?

Нещодавно верховна Рада України прийняла другий пакет законів щодо прав дітей. Коли вони почнуть працювати та як тоді можна буде виїхати із дитинок за кордон?

Що передбачає другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває?

До уваги землевласників та землекористувачів!

Особливості виконання Конвенції про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року.

Мін'юст випустив відеоролик про грошову оцінку земельних ділянок.

Хочу одружитися зі своєю дівчиною за скороченою процедурою Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити?

Істотні умови договору оренди землі.

Мін'юст запустив серію інформаційно-навчальних роликів "знай своє право на землю".

Павло Петренко: держава не може допустити, щоб батьки забували про рідних дітей.

Порядок скасування у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно запису про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

Мій чоловік вже зовсім забув про свою дитину - вже 10 років не приймає жодної участі у її житті. Підкажіть чи можна його позбавити батьківських прав і як це зробити?

Чоловік підіймає на мене руку. По допомогу не маю до кого звернутися. Боюсь, що може побити й дитину. Що робити? До кого звертатися?

Вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

17 червня 2018 р. набрав чинності Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю"

Україна ратифікувала зміни до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Зміна розміру аліментів.

Моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що треба звернути особливу увагу?

Влітку збираємося всією сім'єю вперше поїхати відпочивати за кордон. У мене й чоловіка паспорти є, але я чула, що треба ще й паспорт на дитину. Скажіть, чи треба його робити і куди звернутися?

Скажіть будь ласка, зараз багато говорять, що закони, якими захищають дітей, зроблять так, що за будь які борги будуть арештовувати рахунки. Я приватна особа-підприємець, в мене є невеликий спірний борг за комуналку. Зараз ми з ним розбираємося. Чи можуть мені за нього арештувати рахунки і зупинити весь бізнес?

Типові помилки при заповненні е-декларації

Процедура реєстрації шлюбу

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

#ГореБатько прибирає узбіччя вулиць за несплату аліментів

У нас з чоловіком от-от має народитися донечка. підкажіть, будь ласка, як можна оформити допомогу при народженні дитини?

Новели законодавства щодо механізмів захисту речових прав на земельні ділянки та боротьби з рейдерством

Правовий диктант 2018

Як можна швидко ліквідувати ФОП? Куди звертатися, що потрібно?

Проводиться конкурс шкільних малюнків "Я МАЮ ПРАВО!"

Які документи мають бути в мене як у власника зеиельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?

#правовийдиктант #els

Незабаром травневі свята, хочемо з родиною поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей?

Підкажіть, як нам приватизувати квартиру?

У мене є пай, який я хочу здати в оренду фермеру. Роз'ясніть, будь ласка, як це зробити, що робити, щоб не стати жертвою рейдерів?