Матч другого кола

Дата: 20.08.2018 12:52

У неділю 19 серпня на сільському стадіоні відбувся матч першого туру другого кола чемпіонату Зборівського району з футболу між командами Озерна - 2 та с. Беримівці.

З перших хвилин озернянська команда заволоділа ініціативою, яка вилилась у забитий м'яч. Ще до свистка на перерву озернянцям вдалося подвоїти перевагу. Але у другому таймі ситуація кардинально змінилася. Гості почали більше атакувати, що призвело до взяття воріт. Ще через декілька хвилин, не без допомоги арбітра матчу, який не зафіксував гру рукою, футболісти с. Беримівці зрівняли рахунок. Таке суддівство деморалізувало наших хлопців, чим скористалися суперники і забили третій м'яч у наші ворота, який став переможним.

Хочеться побажати озернянській команді успіху в наступних матчах і не опускати рук, адже ще половина чемпіонату попереду!