Для інформування жителів громади

Дата: 14.02.2018 12:45

Шановні односельчани! Ми підтримуємо Вас в питанні встановлення світлофора, обмежувачів швидкості руху та освітлення центральної вулиці. Разом з Вами, об’єднавшись, вирішимо питання спільно. Оскільки дана дорога є дорогою державного значення та встановити знаки, світлофори, пристрої примусового зниження швидкості (лежачі поліцейські), вуличне освітлення може лише облавтодор за погодженням з поліцією. Ми неодноразово звертались в облавтодор для регулювання цієї ділянки і 13.02.2018 р. ми вкотре це зробили, а саме до таких органів влади як:

• Голови Тернопільської ОДА - Барни С. С.;
  • начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області – Юлика Б. І.;
  • начальника Головного управління національної поліції в Тернопільській області – Богомола О. М.;
  • депутата обласної ради – Піня М. М.

щоб посприяли у вирішенні цього питання, оскільки раніше надіслані відповіді облавтодору на наші листи були законодавчо не обгрунтовані. Відповідно до норм ДСТУ ми можемо довести їм необхідність встановлення світлофора, обмежувача швидкості руху (лежачого поліцейського) та вуличного освітлення.

Із свого боку на 11 сесії виділено 50 тис. грн. з бюджету для можливого співфінансування даних проектів.

Додатково повідомляємо, що 14 лютого 2018 р. в 15.30 буде комісія на чолі з першим заступником голови ОДА по вирішенні даної проблеми.

Усіх небайдужих просимо підійти біля школи.