Акція протесту

Дата: 15.02.2018 15:45

14 лютого 2018 р. жителями нашого села в центрі на пішохідному переході відбулася попереджувальна акція протесту.

Саме на цій ділянці дороги за останній місяць відбулося три ДТП, в останній з них загинув 26-річний житель нашого села.

Після зустрічі жителів села з першим заступником голоди ОДА Крисаком Іваном Богдановичем, першим заступником начальника служби автомобільних доріг у Тернопільській області Хемій Володимиром Ігоровичем та представників поліції, було запевнено жителів, що в місячний термін буде встановлено світлофор, поновлено тротуари при сприятливих погодних умовах та проведено освітлення центральної вулиці в нашому селі.

Однією з вимог до Національної Поліції було дотримання правил дорожнього руху, паркування автотранспорту в частині пішохідного переходу біля ресторації «Слава».

Під час проведення акції було запропоновано створити ініціативну групу для контакту з керівництвом області, щоб інформувати громаду про терміни виконання вимог жителів села.