Тернопіль Olympicday

Дата: 26.06.2018 12:00

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. (Власне МОК зробив перший крок до ідеї проведення І Олімпійських ігор сучасності у Афінах 1896 року).

Отож, у рамках святкування олімпійського дня у м. Тернопіль (24 червня) було проведено легкоатлетичні змагання у 11 вікових категоріях. Не було рівних нашим юним талантам, адже перше місце у бігу на 300 метрів вибороли: Андрій Берестецький серед хлопців та Галина Пригода серед дівчат, другою стала Оксана Пальцан (вікова категорія 7-8 років).

На дистанції 600 метрів впевнено здобули свою перемогу: Петро Валюс (11-12 р.) та Юлія Ключка (9-10 р.). Другу сходинку п'єдесталу посіли Ігор Олійник (11-12 р.), Роман Пригода (9-10 р.) і Уляна Пальцан (9-10 р.).
У змаганнях також взяли участь Анастасія Листяк, Уляна Пригода, Анастасія Горохівська, Віктор Ситник, Андрій Христинич, Орест Пальцан.

Тренер-викладача: Кутна Ольга Іванівна