З Днем Вихователя!

Дата: 27.09.2018 11:00

Прийміть наші вітання з професійним святом вихователів і всіх працівників дошкільної освіти. Цей день є прекрасною нагодою побажати вам професійних успіхів, удачі у всіх починаннях, відмінного здоров’я і радості від роботи. Нехай ваші вихованці завжди ставляться до вас з любов’ю і повагою, їх батьки цінують вашу працю.

Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом !
Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.
Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі великобурлучани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!
Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!