Візит голови Тернопільської обласної державної адміністрації

Дата: 27.12.2018 15:27

У середу, 26 грудня 2018 року до Озерної з робочим візитом завітав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна разом із народним депутатом України Тарасом Юриком по питанню використання державних коштів на розвиток інфраструктури також перевірив як працює Нова українська школа.

Із Озернянським сільським головою Богданом Ярославовичем Наконечним директор школи Лариса Григорівна Корнак показала шкільну каплицю.

Пізніше голова адміністрації завітав на заняття до першокласників. Разом із дітьми попрацював на мультимедійній дошці, поспікувався також із вчителями які навчають за програмою НУШ.

Довідково:
За 2016 - 2018 рр. для капітального ремонту ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної використано коштів державного бюджету в сумі 3 784,5 тис. грн. та місцевого бюджету - 1 115,6 тис. грн. (перекриття даху корпусу №1, 2; утеплення фасаду; заміна вікон та дверей).
По Озернянській сільській раді у 2018 році використано коштів для Нової української школи:
- за рахунок субвенції - 243,237 тис. грн.
- за рахунок місцевого бюджету - 207,603 тис. грн.