Уряд прийняв постанову щодо запровадження Електронного реєстру лікарняних

Дата: 04.03.2020 12:34

Кабінет Міністрів України затвердив особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. У тестовому режимі система запрацює вже у квітні цього року.

Це дозволить навести лад в системі та посприяє боротьбі з корупційними та шахрайськими схемами, через які лікарняний можна було просто купити. Електронний реєстр листків непрацездатності принесе більше прозорості та відкритості в процесі видачі лікарняного. Спростить порядок отримання та позбавить від непотрібних папірців. Все що буде необхідно  це смартфон, ноутбук або електронний планшет.

Підробити такий лікарняний буде практично неможливо. Система зможе моніторити кожен листок непрацездатності та визначити лікаря, який його видав, і на яких підставах це було зроблено. Це дозволить автоматизувати процес і дасть можливість відстежити оформлення лікарняного на всіх етапах.

Пресслужба виконавчої дирекції
 Фонду соціального страхування України