Видатки за лікарняними зросли на 101,8 млн гривень за підсумками липня Фонд соціального страхування України прийняв протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності на суму 667,5 млн гривень.

Дата: 11.08.2020 09:15

Видатки за лікарняними зросли на 101,8 млн гривень за підсумками липня

Фонд соціального страхування України прийняв протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності на суму 667,5 млн гривень. Це на 18%, або 101,8 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.

У липні за компенсацією втраченого заробітку за лікарняними листками звернулись 103,8 тисяч застрахованих осіб. Загалом вони провели на лікарняному понад 2 млн днів.

Середньоденний розмір допомоги від ФССУ за цей період склав 331,5 гривень.

Нагадаємо, що відповідно до Закону № 1105 робочі органи Фонду здійснюють фінансування страхувальників протягом десяти робочих днів після надходження заяви-розрахунку на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам.

Пресслужба виконавчої дирекції
 Фонду соціального страхування України