ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО

ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Обласна цільова програма «Власний дім»

Де взяти чималу суму на власний дім у селі?

Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна цільова програма «Власний дім», яка на даний час є чи не єдиною програмою, яка реально допомагає сільським жителям у вирішенні їх соціально-побутових умов. Причому допомагає на найвигідніших з фінансової точки зору умовах, адже будь-який селянин, який хоче збудувати чи купити собі житловий будинок може скористатися кредитом всього під 3% річних на довготривалий термін. Крім того додаткові пільги надаються для багатодітних сімей, учасників АТО, переселенців.

На що надається кредит?

• нове будівництво

• добудова/реконструкція, капітальний ремонт

• придбання готового або незавершеного будівництвом житла (будинку або квартири)

• інженерні мережі (газ, вода, каналізація, опалення, електрозабезпечення в тому числі встановлення твердопаливного котла, топки та інше )

• впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій (утеплення фасаду, даху, заміну зовнішніх дверей та вікон будинку або квартири)

• ремонт даху із заміною покрівлі та водостічної системи (без заміни будівельних конструкцій даху)

• ремонт даху із заміною покрівлі і будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи

• розвиток сфери послуг туризму (в т. ч. сільського, зеленого та ін.)

• розвиток тваринництва, птахівництва, бджільництва, рослинництва, рибного та особистого селянського господарства тощо

• встановлення сонячних панелей, вітрогенераторів, теплових насосів, іншого обладнання

• Важливо!

Просимо представників громад, надати прогнозну інформацію, щодо бажаючих мешканців вашої ОТГ які бажають отримати кошти на перелічені напрямки кредитування з метою вивчення актуальності та розробки нової обласної програми Власний дім (додаток 1)

Пільгові умови кредитування

• кредитна ставка – 3% річних

• термін – до 20 років, молодим сім’ям – до 30 років

• багатодітним сім’ям (в т.ч. сім’ям з всиновленими дітьми)  безвідсотково

• учасникам АТО, переселенцям, молодим спеціалістампершочергово

• повернення кредиту – щоквартально, рівними платежами

Вимоги до позичальників

• проживання в сільській місцевості та містах районного значення

• робота на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах, що функціонують у сільській місцевості і розташовані у межах району проживання чи суміжних районах та містах районного значення

• будівництво в сільській місцевості та містах районного значення

Як отримати кредит?

• Завітайте до нас у Фонд, і Ви отримаєте консультацію щодо програми «Власний дім», або на вебсайт www.fondselo.te.ua.

Важливо!

1. Кредит надається у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на індивідуальний банківський рахунок позичальника.

2. Ваші майнові зобов’язання перед Фондом забезпечуються договором поруки чи договором застави.

3. Погашення кредиту з відсотками розпочинається через 1 рік і 1 квартал з моменту отримання кредиту і здійснюється щоквартально відповідно до графіку погашення. Кредит можна погасити достроково.

4. Представники Фонду виїжджають на об’єкт будівництва для перевірки фактичного освоєння виділених коштів та їх цільового використання.

5. За прострочення погашення кредиту, за нецільове використання кредитних коштів та порушення інших умов кредитного договору до позичальника застосовуються ряд санкцій (пеня, розірвання кредитного договору тощо).

За детальною інформацією звертайтеся

м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької, буд.18, кім.503 (5 поверх)

тел.: (0352) 52-78-16

моб. тел. (067) 67-25-118