17 листопада – Міжнародний день студента

Дата: 17.11.2020 16:15

17 листопада – Міжнародний день студента

День студента –  це свято, яке для кожного асоціюється з молодістю, романтикою, палким бажанням досягнути вершини знань та невичерпною енергією.

Без жодного перебільшення студентство – це завжди цвіт нації, її надія, опора і майбутнє. Від небайдужої життєвої позиції молоді, її активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави.

Тож з нагоди свята, яке об’єднує теперішнє та колишнє покоління студентів, прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у пізнанні нового та відкритті незвіданого, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.