ОЗЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Начальник Служби у справах дітей.

Дата: 01.03.2021 17:42

ОЗЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Оголошує конкурс

На заміщення вакантної посади:

Начальник Служби у справах дітей.

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Вища освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на посадах не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, досконале володіння комп’ютером, необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики. Згідно з чинним законодавством іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

Необхідні документи:

-    копія документів про освіту,

-    копія паспорта,

-    копія ідентифікаційного номера,

-     копія військового квитка (за наявності),

-     трудова книжка

-   одна фотографія розміром  3x4

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Документи приймають протягом 30 календарних днів від оголошення. День публікації оголошення вважати 01.03.2021 року.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Озернянську сільську раду, за адресою: 47264. Тернопільська обл., Зборівський р-н, с.Озерна, вул.Шевченка, 46а.

Довідка за телефоном: (03540) 4-11-42