Критикуєш – пропонуй! Пропонуєш – дій та допомагай!

Дата: 30.03.2021 10:08

Критикуєш – пропонуй!
Пропонуєш – дій та допомагай!
В Озерній та громаді є безліч проблем, і ці проблеми включають не тільки поганий стан доріг, повірте. Це і забезпечення нормального дозвілля молоді і учнів, і харчування, і благоустрій сіл, і екологічна складова, і здоров’я всіх жителів громади; не забуваємо і за розвиток бізнесу та підприємництва в Озернянській ТГ. Проблем є дуже багато, але, Озерна себе веде так, як проблем немає. Уже більше 2 тижнів стоять скриньки для збору проєктних ідей, і до нині подали біля 10-15 заявок. Всього-на-всього, і це сумно.
Всі проєктні ідеї будуть розглянуті робочою групою та внесені у розробку Стратегічного плану нашої ТГ на наступні 5 років. Тому – подавайте ваші ідеї, ми чекаємо на них, це не так складно. Зразки для заповнення проєктних ідей в Озерній є у магазині продовольчих товарів «Слава» та на Новій Пошті, у старостатах – у старостів.
Враховуючи це, ми продовжили збір проєктних ідей до 10 квітня.
Перестаємо бути байдужими і включаємось у роботу, хоч на такому початковому етапі, збору інформації.