Дата: 18.05.2021 11:58

17 травня відбулись збори у Богданівському старостинському окрузі керівництва громади, заступників голови В.Ш.Антоні та А.П.Метельського, секретаря Н.В.Романіва та старости округу В.М.Чуби із підприємцями, фермерами та жителями даних сіл: Яцківці, Білківці, Сировари та Богданівка, збори пройшли за ініціативи старости.

На зборах були підняті важливі питання по наповнюванню бюджету, по реєстрації земельних паїв, по екологічній ситуації із кропленням полів, по благоустрою сіл, а також багато інших питань.

Також ми проведемо такі виїздні збори у кожному старостинському окрузі нашої громади