Кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Дата: 26.05.2021 10:46

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насилля, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці у тому числі з боку батьків або осіб, які їх заміняють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному провадженні.

З метою запобігання жорстокого поводження щодо дітей Службою у справах дітей проведено перевірку стану правовиховної роботи в Озернянській ЗОШ I –III ст.

Особлива увага приділялася за такими напрямками: інклюзивна освіта; правовиховна робота з батьками та учнівським колективом.