Спортивне свято для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селі Озерна

Дата: 07.06.2021 10:59

03 червня  у селі Озерна на місцевому стадіоні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту, було проведено фізкультурно-оздоровчий захід "Спорт для всіх у парках і скверах". Основною метою таких змагань є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, та пропаганда здорового способу життя.

В заході взяли участь молодші школярі закладів загальної середньої освіти сіл: Озерна, Богданівка, Нестерівці, Осташівці, Цебрів.Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Учасники брали участь у різноманітних змаганнях, конкурсах та іграх, одержували призи.

Усі отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах.