Шановні жителі Озернянської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з визначним державним святом України – 25-річчям Дня Конституції України!

Конституція України – це головний оберіг державності, гарант соборності нашої країни, що наголошує на абсолютній цінності людини, її  життя і здоров’я, честі та гідності, особисті права і безпеку.

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей і їх успішної реалізації.

Від щирого серця бажаю, щоб в цей урочистий день у серцях кожного із Вас панував світлий настрій, мир та любов, міцніло почуття гордості за свою країну! Успіхів Вам і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

З Днем Конституції України!

З повагою, голова

Озернянської територіальної громади                            Ростислав БІДУЛА