Дата: 29.06.2021 17:36

Озернянська сільська рада повідомляє, що проводиться виплата разової грошової допомоги до 5 травня учасникам-добровольцям антитерористичної операції, учасникам бойових дій-добровольцям у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України на відповідний рік, згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» для категорії учасників бойових дій.

Виплата вказаної допомоги здійснюється на підставі таких документів:

-заяви зі згодою на обробку та використання персональних даних;

-копії паспорта громадянина України (сторінки, де вказано прізвища, ім’я, по батькові, дата народження, серія, номер паспорта, коли і ким він виданий, місце реєстрації) або ID-картки з підтверджуючим  документом про місце проживання особи;

-копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або копії відмітки в паспорті про його відсутність.

- копії посвідчення учасника-добровольця антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил);

-довідки банківської установи про розрахунковий рахунок.

Звертатися в районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військомат) до 05.07.2021 року.