Службою у справах дітей Озернянської сільської ради 30.06.2021 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 01.07.2021 11:04

На засіданні комісії розглядались питання доцільності  надання та цілодобового перебування малолітньої дитини, жителя с.Озерни в Тернопільську школу –інтернат, Тернопільської обласної ради.

Також затверджувались та переглядались індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка опинились у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. В ході розгляду питань бралось  до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сімї, ставлення батьків до своїх батьківських обовязків, умови проживання дітей в сімях, потреби дітей, висновки та рекомендації дитячого лікаря-педіатра (члена комісії), тощо.

В ході скоординованої роботи членів міждисциплінарної команди були прийняті рішення по всім вищеназваним питанням.

Шановні жителі громади. Якщо Вам відомі факти жорстокого поводження з дітьми, ущемлення їхніх прав, просимо звертатись за адресою: с.Озерна,Тернопільський району, вул. Шевченка 46а ( 2 поверх, Озернянська сільська рада, каб.№1), або за телефоном-102.