Фінансування допомог та страхових виплат здійснюється Фондом щоденно, по мірі надходжень від сплати роботодавцями єдиного внеску.

За період з 14 по 25 червня 2021 року профінансовано видатки на матеріальне забезпечення за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками, у сумі 1 555,4 млн грн, в тому числі за рахунок державної фінансової допомоги - 400 млн грн.

Зазначаємо, що за період з 14 по 25 червня заборгованість зменшилась на 974 млн грн, профінансовано 214 121 листок непрацездатності за рахунок власних надходжень в сумі 574 млн грн та 400 млн грн за рахунок коштів державного бюджету.

Середньоденні видатки Фонду на матеріальне забезпечення у червні 2021 року становлять 75 млн грн.

Слідкувати за станом перерахування коштів на рахунки роботодавців працівники можуть онлайн в телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників. У щоденній звітності в розрізі регіонів оновлюється інформація щодо профінансованої дати, в яку подано заяву-розрахунок.