18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиці

Дата: 22.07.2021 16:39

18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиц.

На слухання було зареєстровано 21 особа, жителів даної вулиці. Після обговорення жителі з представниками влади: Назаром Романівом, Андрієм Метельським та депутатом вулиці Володимиром Стельмахом погодились, що дане питання не відповідає, на даний момент, бажанням жителів та проголосували проти перейменування одноголосно.

Адже перейменування тягне за собою зміну багатьох документів, а це все лишні кошти.