Перший великий проєкт, який реалізувала сільська рада!

Дата: 09.08.2021 10:37

У цю п’ятницю Озернянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримала новий шкільний автобус.

Автобус придбаний за програмою співфінансування: 40%, це у сумі 800 тис. грн – бюджет Озернянської ТГ, 60%, або 1,2 млн. грн. – державна субвенція. Всього було закуплено 12 автобусів на всю область, тобто 12 громад з 55 отримали по шкільному автобусі.

І до речі, за минулі роки, таких покупок за кошти місцевого бюджету не робили, лише з різних субвенцій на ремонтні роботи.

Для того, щоб отримати даний шкільний автобус було проведено колосальну роботу, як відділом освіти і фінансовим відділом, так і депутатським корпусом, які збирались на не одну позачергову сесії для голосування і своїм рішенням, сказали тверде «Так» купівлі автобуса.

І в ході даної фінансової операції виникало дуже багато підводних каменів, які були вирішені, бо перше рішення було ще у лютому. Тобто 6 місяців пройшло від лютневої сесії, великі проєкти вимагають багато часу.

Адже ви самі знаєте, довіз дітей до місць навчання це першочергове.

Дякуюємо усім за проведену роботу!