Сьогодні в Озернянській сільській раді проведені аукціони з оренди двох земельних ділянок, одна в Озерній, інша у Цеброві.

Дата: 09.08.2021 17:27

На аукціон було виставлено 2 ділянки. Стартова ціна оренди за один рік визначалася відповідно до нормативно-грошової оцінки.

1. Кадастровий номер: 6122686700:01:001:1989 Площа земельної ділянки: 6.7715 в селі Озерна (за межами населеного пункту)

2. Кадастровий номер: 6122689200:01:001:0891 Площа земельної ділянки: 0.9445 Цебрів

Торги проводило Державне підприємство «Тернопільський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».

Переможцями торгів стали такі люди:

1. с. Озерна, ділянка площею 6,77 га – Чарнош Володимир Богданович (представник Рудяк Богдан Анатолійович), платитиме за оренду в рік 105 тис грн.;

2. с. Цебрів, ділянка площею 0,94 га – Штефуник Софія Євгенівна, платитиме за оренду в рік 75 тис грн.;

За результатами торгів загальна річна вартість оренди зросла більше, ніж у 36 разів якщо порівнювати з загальною стартовою ціною, яка становила біля 5 тис грн. за 2 ділянки. Отож загальна сума переможних сум 180 тисяч гривень., які підуть в бюджет громади. І кожного року протягом наступних 7 років надходитиме громаді.

Новини реально дуже хороші! Вітаємо громаду!