Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує

Дата: 30.08.2021 16:33

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує, що відповідно до ч. 2 ст.34 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування №230-V від 05.10.2005 року передбачено, що обов’язкові медичні огляди всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають здійснюватися двічі на рік.

В черговий раз нагадуємо опікунам та піклувальникам проживаючим на території Озернянської громади про необхідність своєчасного проходження щорічного медичного огляду дітьми які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників, з обов’язковим наданням висновків про стан здоров’я опікуна (піклувальника) та підопічних дітей службі у справах дітей Озернянської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, буд. 46 а, другий поверх, каб. №1. Ви має можливість отримати в службі у справах дітей або в старостинських округах, сімейних лікарів за місцем свого проживання бланки медичних оглядів.

Звертаємо увагу, що у разі ненадання або не своєчасного надання вищевказаних документів, служба у справах дітей залишає за собою право відповідно до вимог діючого законодавства України як орган влади який здійснює контроль за станом утримання та виховання усіх категорій дітей на відповідній території, звертатися до органів поліції з клопотанням про притягнення опікунів(піклувальників) до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Повторне або систематичне не виконання опікуном (піклувальником) своїх обов’язків, може мати негативні наслідки в тому числі такі як постановка родини на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини та вирішення питання органом опіки та піклування або в судовому порядку про звільнення опікуна та піклувальника від обов’язків та вилучення дитини з родини.

Просимо відповідно віднестись до даного листа та не допускати порушення прав підопічних дітей та свої обов’язки.