З нагоди Міжнародного дня студента Вітаємо шановне студентство з професійним святом. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.

Дата: 17.11.2021 13:58

Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Для того, щоб здійснилися сміливі плани й справдилися заповітні мрії наших юних громадян, в Україні створюються всі необхідні умови для отримання якісної освіти й професійного становлення молоді.

Всім студентам в цей день хочемо побажати величезного везіння. Нехай на вашому молодому шляху зустрічаються тільки хороші люди, хороші справи. Бажаємо вам великих перемог, величезного успіху в ваших перших кроках дорослого цікавого життя. Бажаємо вам поменше помилок. Цінуйте кожну хвилину вашого безтурботного студентського життя.