У рамках адресної цільової підтримки окремих категорій громадян Озернянської сільської ради проведено захід «Різдвяний подарунок».

Дата: 10.01.2022 14:50

Подарунки у вигляді продуктових наборів надано одиноко проживаючим та матері загиблого воїна АТО, які перебувають на соціальному обслуговуванні у Центрі надання соціальних послуг.

Основну частину продуктів (крупи, цукор, ковбасу з бочком, печиво, олію, макарони, консерви, рис, горошок і т.д) надали ТОВ «Віконенко» та Торконяк Володимир, м'ясні хлібці надав Юник Олег, за кутю дякуємо Миколі Мачушаку. Всього передали 69 продуктових наборів.

Озернянська сільська рада та Комунальна установа "ЦНСП" висловлює щиру подяку меценатам за надану матеріальну допомогу.