23 грудня 2021 року о 14:00 у Будинку культури с. Озерна відбувся звіт депутата Тернопільської обласної ради Піня Михайла Миколайовича про виконану роботу за поточний 2021 рік.

Дата: 10.01.2022 16:26

Всі бажаючі могли ознайомитись зі звітом на даній зустрічі. Також додатково звіт буде опубліковано у наступному номері друкованого видання «Озернянська правда», який уже друкується та на даних світлинах.

Від імені виконавчого комітету Озернянської сільської ради дякуємо Михайлу Миколайовичу за той величезний спектр роботи, яку він робить для нашої громади увесь цей час. Адже заслуга того, що ми стали громадою одними із перших в області не в останній мірі завдячуємо пану Михайлу. Здоров'я Вам та плідної роботи на благо громади, області та держави. Слава Україні!