У надзвичайно складний та відповідальний час для нашої країни ми маємо забезпечити роботу бізнесу, за можливості зберегти робочі місця та сплату податків до державного бюджету.

         З метою забезпечення продовольчої безпеки держави та для допомоги підприємствам у налагодженні безперебійної операційної роботи, відбудові харчових ланцюгів з продажу виробленої продукції та постачання сировини та відновленні логістичних зв'язків, Держпродспоживслужбою України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки https://dpss.creatio.com/ (далі - Платформа).

        Платформа дозволяє учасникам ринку обмінюватися інформацією про потреби та наявні пропозиції у режимі реального часу. Це, в свою чергу, надає змогу сформувати нові харчові ланцюги з постачання сировини в умовах воєнного стану, відновити логістичні ланцюги постачання, а також централізувати зусилля донорів й організаторів гуманітарної допомоги Україні.

За допомогою Платформи користувачі мають змогу:

? знайти можливі ринки збуту власної продукції;

? знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні;

? сформувати власні потреби у необхідних товарах;

? замовити або запропонувати логістичні послуги;

? отримати будь-яку технічну підтримку;

? замовити консультацію у зв'язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво;

? отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.

Станом на 01.04.2022 до Платформи долучилися вже більше 1200 користувачів, серед яких:

? територіальні органи та місцеві військові адміністрації;

? виробники продукції;

? торговельні мережі та крамниці;

? логістичні компанії;

? об'єднання, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

               Пропонуємо Вашому підприємству долучитися до роботи Платформи. Реєстрація та робота на Платформі https://dpss.creatio.com/ безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи. Постійну підтримку можна отримати за телефоном (098)132-67-05.

               Розраховуємо на Вашу активну допомогу.

Дякую, З повагою,

Начальник Зборівського управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області  - Ігор ЗАДОРОЖНИЙ

 

Загальну інструкцію користувача можна переглянути за посивання  

file:///C:/Users/oz6/Desktop/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F_V1_20220314_0600pm%20(2).pdf