Головним управлінням СБ України в Донецькій та Луганській областях в рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ рф та контрольованих ними терористичних організації т.зв. «л/днр» здійснюється пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей.

З вказаною метою, для всіх громадян, які бажають повідомити про вищевказані факти та обставини, на базі слідчих відділів ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях створено гарячі телефонні лінії (виключно через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»):

• по Донецькій області за номером +38066-846-83-31;
  • по Луганській області за номером +38066-846-81-54.

У В А Г А !

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

- по Донецькій області за номером +38066-846-83-31;

- по Луганській області за номером +38066-846-81-54.

Керівництво ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областей