Відповідно до статей 6, 13, 21, 31 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 9 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні”, № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій”, статей 31 і 88 Лісового кодексу України, розпорядження голови Тернопільської обласної військової адміністрації від 25.03.2022 року № 150/01.02-01 “Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року” та у зв’язку із встановленням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної небезпеки, з метою недопущення виникнення на території району лісових пожеж:

1. Взяти до уваги, що розпорядженням голови обласної військової адміністрації від 25.03.2022 року № 150/01.02-01 “Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року” заборонено у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) відвідування лісів населенням і в'їзд до лісів (крім транзитних шляхів) механічних транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, транспортних засобів державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежних машин та іншої техніки для гасіння пожеж.