29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

Щоб бути гідними українцями, ми маємо пам’ятати тих, хто героїчно виборює нашу свободу і незалежність. Жителі нашої громади повинні пам’ятати тих, хто віддав найцінніше - своє життя за те, щоб наша держава й наш народ далі жив і виборював право на свободу.

Уклонімося пам’яті загиблих героїв Озернянської громади Володимира ГРИЦЕНКА, Романа ЛЕСЬКІВА, Сергія УШКЕВИЧА!