Фото без описуФото без опису

Вчора 15.09.2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісію було винесено питання, які попередньо детально опрацювала Служба у справах дітей Озернянської сільської ради, а саме:

- Обговорили недопущення перебування неповнолітніх у закладах масового відпочинку без супроводу дорослих у вечірній час;

- Аналізували проведене обстеження соціально побутових умов та умов проживання дітей сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах;

- Зняли з обліку сім’ю, та поставили взамін іншу

- Вислухали звіт про проведену роботу ССД спільно з працівниками поліції «Операція літо 2022»

- Зняли з обліку сім’ю, та поставили взамін іншу