Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради, 23 вересня 2022 року на базі Озернянського ліцею відбулося засідання колегії під керівництвом начальника відділу Олени Поплінської. В колегії взяв участь секретар - в.о. голови Озернянської сільської ради Назар Романів.

- «Ми прагнемо, щоб колектив освітян став однією родиною заради досягнення спільного результату, успіху, від якого залежить і наша життєва дорога, і майбутнє наших дітей» - звернулася до присутніх Олена Ярославівна і зупинилася на викликах та перспективах в освітній галузі, підбила підсумки роботи у 2021-2022 навчальному році, означила особливості організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році.

До присутніх звернувся Назар Романів, який привітав присутніх з початком навчального року та зазначив важливість якісної організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, формування патріота, як громадянина України а також доступності і безпечності освітнього середовища.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Було розглянуто вісім питань порядку денного:

1. Особливості організації освітнього процесу в Озернянському ЗДО “Сонечко” під час пандемії СОVІD-19 та воєнного стану в Україні.

2. Про організацію національно-патріотичного виховання для формування патріота України в доступному і безпечному освітньому середовищі в умовах сьогодення.

3. Про психологічну підтримку учасників освітнього процесу.

4. Ключові виклики НУШ- від теорії до практики та перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти 5-го класу Нової української школи.

5. Про фізичне виховання і спорт у закладах освіти в умовах воєнного стану “Активна школа- здорова нація України (громади).

6. Підтримай дитину! (освіта дітей з особливими освітніми потребами).

7. Особливості організації освітнього процесу в Озернянській музичній школі

8. Різне.

У свою чергу директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Зборівської міської ради Іванна Матвіїшин поінформувала про роботу з обдарованими дітьми в закладах освіти громади, атестацію педагогічних працівників, а голова Ради Об’єднаної територіальної профспілкової організації Зборівщини Микола Остапчук доповів щодо соціальних гарантій педагогічних працівників в умовах воєнного стану. З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.