Виконуючи рішення виконавчого комітету №119 від 20 вересня 2022 року «Про розгляд подання комісії з питань захисту прав дитини при Озернянській сільській раді», а також на виконання протоколу комісії з питань недопущення порушень правил торгівлі підакцизними товарами на території Озернянської територіальної громади, робочою групою з числа працівників Озернянської сільської ради, поліції та Служби у справах дітей було проведено виїзне засідання на території громади по суб’єктах господарської діяльності, які реалізовують підакцизну продукцію (алкоголь, тютюн). Приділялась особлива увага питанню недопущення правил торгівлі підакцизними товарами, заборона продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім особам та дітям.

У ході проведеного обстеження було виявлено ряд порушень вимог чинного трудового законодавства, а саме:

-реалізація підакцизних товарів без видачі фіскального чеку;

-відсутність кутка споживача та інші

Усі ми знаємо, що сплата податків у місцевий бюджет дає можливість спрямувати кошти на основні потреби громади.

Тому закликаємо усіх мешканців громади при покупці підакцизних товарів вимагати від продавця фіскальний чек!