59 жителів Тернопільщини отримають 13,6 млн грн грантової допомоги на розвиток бізнесу

На Тернопільщині триває розгляд заяв, поданих учасниками програми для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації заявників, оцінки бізнес-планів та співбесід з учасниками, проведених обласним центром зайнятості, 59 поданих проєктів були підтримані.

Відтак, 15 фізичних осіб відкриють власну справу; 33 діючих підприємців та 11 юридичних осіб – розширять свою діяльність. Кожен з них отримає від 75 до 250 тис. грн на загальну суму майже 13,6 млн грн грантової допомоги. Реалізація поданих бізнес-планів дасть змогу створити, більше 172 нових робочих місць.

Найбільш поширені види діяльності – надання послуг у сферах освіти, краси, відпочинку, харчування, комп'ютерного програмування, обслуговування та ремонту будинків, робота у сфері торгівлі.

Також учасники програми будуть виготовляти меблі, вироби з дерева та текстилю, верхній одяг, спальні мішки, ростові подушки, м’ясні та хлібобулочні вироби, сири, соки, морозиво та ін.

Також учасники програми будуть виготовляти меблі, вироби з дерева та текстилю, верхній одяг, подушки, м’ясні вироби, працюватимуть у сфері торгівлі.

Подати заяву на отримання мікрогранту разом з бізнес-планом щодо створення нового або розвитку діючого бізнесу можна на порталі Дія. Основна умова отримання коштів – створення робочих місць: у разі створення одного робочого місця – 50-150 тис. грн, двох і більше – до 250 тис. грн. Мікрогрант можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення, маркетинг та рекламу, оренду за нежитлове приміщення, лізинг обладнання та  на використання прав інших суб’єктів господарювання (комерційну концесію).

Отримати консультацію щодо мікрогрантів та можливості проходження курсів підвищення кваліфікацій можна у Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості або за телефонами: (03540) 2-13-85,(03540) 2-30-67, а також на каналі онлайн-підтримки в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

     Умови надання мікрогранту: https://bit.ly/3ohSjqA

 

 

 

 

 

 

Зборівська районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

((03540)2-30-67,(03540)2-13-85)