Фото без описуФото без описуФото без опису

23 жовтня на місцевому стадіоні в селі Озерна відбувся футбольний матч у рамках останнього туру Суперліги Тернопільського району між командами «Озерна» та «Микулинецька ОТГ». Матч виявився напруженим та закінчився перемогою нашої команди з рахунком 2:1. Голи за ФК «Озерна» забивали: Хромий Олег та Блакита Андрій. Гравець нашої команди Хромий Олег посів третє місце у гонці бомбардирів з 9 забитими м‘ячами. Після 9 зіграних турів команда посіла 7 позицію з 10 очками у активі. Проте сезон для команди ще не закінчено, цієї неділі ФК «Озерна» проведе півфінальний матч у рамках Кубку Ліги «Суперліги» Тернопільського району проти ФК «Лісма» (Шляхтинці). Гра відбудеться 30 жовтня в селі Шляхтинці о 11:00.