Сьогодні відбулась відкрита першість Тернопільської області з настільного тенісу ?серед дівчат і хлопців, у якій брали участь наші юні спортсмени!

Змагання відбувалися у 4 категоріях:

1. Хлопці 2007-2009 років народження

2. Хлопці 2010 року народження і молодші

3. Дівчата 2007-2009 років народження

4. Дівчата 2010 року нарожження і молодші

У категорії хлопці 2007-2009 років народження перемогу здобув Кулик Максим, у категорії хлопці 2010 року народження і молодші третє місце здобув Горішній Степан.

Серед дівчат у категорії 2007-2009 років народження 2 місце зайняла Грицишин Наталія та 3 місце зайняла Николишин Ангеліна. У категорії дівчат 2010 року народження та молодших 2 місце зайняла Ушкевич Вероніка, яка була наймолодшою учасницею змагань (8 років)!

Також у змаганнях від нашої команди брали участь Вівсяний Віталій та Намятий Ілля.

Серед всіх учасників змагань наша команда зайняла перше місце і привезла до Озерної 5 медалей!

Вітаємо юних спортсменів з чудовими результатами! Окрема подяка тренеру Володимиру Вонсу за титанічну працю та розвиток настільного тенісу на території нашої громади!