Подяка, Вам, низький уклін, Захисники! З такою назвою в Озернянському Будинку культури сьогодні відбувся благодійний патріотичний концерт, присвячений Дню Збройних Сил України.

Живою раною пече біль за всіх загиблих героїв. Сумуємо, пам’ятаємо в молитві... Вічна шана і пам’ять Вам, наші Ангели Світла.

Щира подяка та низький уклін всім, хто тримає оборону України!!!

Незламна сила в твоїх очах,

В боротьбі за країну ти втратив страх,

Коли вогнем вкрилась земля,

Ти сказав: Мамо, хто, якщо не я?

За свободу дітей, дружин, сестер і братів

Ти готовий стояти допоки вистачить сил!

Вступне слово та привітання зі сцени лунало від секретаря Озернянської сільської Ради Назара Романіва. Ведучими концерту були: Михайло Волошин, Роман Мусікевич та Оксана Котовська. У концерті прозвучали пісні “Заплакало небо”, “Стою я в лісі самотою” у виконанні тріо “Оксамит”, керівник М. Кархут; Ролі Ангеликів виконували В. Жигота, Х. Радь, О. Піщатин, Я. Чернецька та А. Шевчик. Вірш “Молитва за воїна” виконала Каміла Ничай. Пісня “Нехай закінчиться війна” прозвучала у виконанні юної солістки Софійки Нетреби та вокального ансамблю “Озерняночка”, Озернянського ліцею, під керівництвом І. Христинич. У виконанні того ж ансамблю глядачі почули пісню “Слава Україні”. Пісні “Проросте ще зеленеє жито” та “Моя родина” виконав жіночий вокальний ансамбль “Калиновий цвіт”, керівник М. Кархут. “Пісню на добро” заспівала вихованиця Озернянської музичної школи Софія Ковбай, керівник І. Колодій. Вокально-хореогафічну композицію “Я чекаю тебе живим” виконали тріо “Оксамит” та зразковий танцювальний ансамбль “Намисто”, балетмейстер Н. Вівсяна. Поетичну композицію “Подяка Захисникам” виконали актори Озернянського народного театру: Неля Вівсяна, Марія Кархут, Мар’яна Беззубка, Роман Мусікевич, Михайло Волошин, Оксана Котовська, Олександра Туринська - керівник Н. Бобко.

Автор сценарію та режисер концерту Надія Бобко.

Звукорежисер - У. Христинич

Відеопроектор — С. Гірчак.

Світлини - Ірина Паньків