Наші діти, наша гордість!

Наші юні спортсмени продовжують займати призові місця на змаганнях з настільного тенісу.

Протягом останніх двох місяців, юні дарування побували на трьох змаганнях з настільного тенісу.

На змаганнях, які відбувались 26-27 листопада Кулик Максим виборов 5 місце, Ушкевич Вероніка зайняла 4 місце, а також 3 місце здобула Грицишин Наталя.

За менше одного місяця по тому 17 грудня відбувся Чемпіонат Тернопільської області з настільного тенісу серед дівчат і хлопців, у якій брали участь наші юні спортсмени!

Змагання відбувалися у 3 категоріях:

1. Хлопці 2007-2009 років народження

2. Дівчата 2007-2009 років народження

3.Дівчата 2010 року нарожження і молодші

У категорії хлопці 2007-2009 років народження перемогу здобув Кулик Максим.

Серед дівчат у категорії 2007-2009 років народження 2 місце зайняла Грицишин Наталія.

У категорії дівчат 2010 року народження та молодших 2 місце зайняла Ушкевич Вероніка, яка була наймолодшою учасницею змагань!

Також у змаганнях від нашої команди брали участь Вівсяний Віталій та Намятий Ілля.

23-24 грудня відбувався кубок ім. В.Дідуха, в якому наша команда дівчат в якій брали участь Николишин Ангеліна та Грицишин Наталія які здобули 2 місце!

Вітаємо юних спортсменів з чудовими результатами! Велика шана тренеру Володимиру Вонсу за розвиток настільного тенісу на території нашої громади!ф