Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Наші діти, наша гордість!

Наші юні спортсмени продовжують займати призові місця на змаганнях з настільного тенісу.

Протягом останніх двох місяців, юні дарування побували на трьох змаганнях з настільного тенісу.

На змаганнях, які відбувались 26-27 листопада Кулик Максим виборов 5 місце, Ушкевич Вероніка зайняла 4 місце, а також 3 місце здобула Грицишин Наталя.

За менше одного місяця по тому 17 грудня відбувся Чемпіонат Тернопільської області з настільного тенісу серед дівчат і хлопців, у якій брали участь наші юні спортсмени!

Змагання відбувалися у 3 категоріях:

1. Хлопці 2007-2009 років народження

2. Дівчата 2007-2009 років народження

3.Дівчата 2010 року нарожження і молодші

У категорії хлопці 2007-2009 років народження перемогу здобув Кулик Максим.

Серед дівчат у категорії 2007-2009 років народження 2 місце зайняла Грицишин Наталія.

У категорії дівчат 2010 року народження та молодших 2 місце зайняла Ушкевич Вероніка, яка була наймолодшою учасницею змагань!

Також у змаганнях від нашої команди брали участь Вівсяний Віталій та Намятий Ілля.

23-24 грудня відбувався кубок ім. В.Дідуха, в якому наша команда дівчат в якій брали участь Николишин Ангеліна та Грицишин Наталія які здобули 2 місце!

Вітаємо юних спортсменів з чудовими результатами! Велика шана тренеру Володимиру Вонсу за розвиток настільного тенісу на території нашої громади!ф