Фото без описуУвага!!! с.Озерна, ЗУСТРІЧАЙ!

12 березня о 14-00

(шапіто знаходиться біля школи)

Квитки в касі цирку або в нас на сайті blakecircus.com.ua

У нас в цирку тепленько + 18°

У випадку відключення електроенергії, працюєм від генератора!

ВІДБУДУТЬСЯ ВИСТАВИ БЛЕЙК ЦИРК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ.

Проект лікаря Радості Ендрю, за мотивами казки "Ангел Райдуги" - https://youtu.be/CCN-Bfn2f1Q

Можливо, хтось скаже, що розваги не на часі , але це дуже важливо ,

тому що мета циркового проекту "Ангел Райдуги" прививати радість і любов до всього навколишнього завжди, навіть у скрутних ситуаціях.

Головний герой проекту - Ендрю, пропонує та заряджає радістью глядача

через вдохи Радості - позитив.

Мета " Ангела Райдуги" - визивати дитячу та дорослу реакцію - що означає «отримання Радості» – збільшує вироблення ендорфінів природним чином нейронів мозку, і саме тому це так важливо, особливо під час захворювання, депресії та тривоги у дітей.

Для дітей та дорослих цей проект дуже важливий. А дітям ніхто не поверне дитинство.

Циркова вистава:

«розваги для відваги"

Наша мета – подарувати дітям радість та позитивні емоції,

а також, фінансово підтримати та подякувати ЗСУ завдяки яким, маємо можливість жити та творити у рідній країні !

Ціна від 100 до 250 грн.

Дітям до 5-ти років БЕЗКОШТОВНО!

Телефон для довідок:

Увага, АКЦІЯ!!!

Троє людей, які зроблять про нас допис у соц. мережах, місцевих чатах, репост та напишуть коментар, отримають безкоштовний квиток!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!